Zanim wybierzesz...

 

Jesteś przed wyborem nowych mebli?
Koniecznie przeczytaj, zanim wybierzesz…


Wyobraź sobie Twoje wymarzone pomieszczenie, co widzisz?

 

Od kliku lat pomogliśmy wielu naszym klientom przenieść swoje pomieszczenia z marzeń do rzeczywistości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwań nawet najbardziej wymagających osób, a każdy projekt traktujemy indywidualnie. To dlatego z nami zyskasz piękne, trwałe, funkcjonalne meble na lata, która dodatkowo zmieści się w preferowanym przez Ciebie budżecie.

 

Wyzwania zmieniających meble…

Jakie problemy najczęściej dotykają ludzi szukających mebli na wymiar?

 

 • Potrzeba doradztwa pod kątem budżetu, oczekiwań, praktyki. Obawa przed zmarnowaniem pieniędzy na nieadekwatną do jakości cenę.

  Wiele rzeczy ładnie prezentuje się w katalogu i opisie technicznym, jednak w praktyce okazują się nieskutecznymi. Niewłaściwie wybierając poszczególne elementy, czy też dobierając budżet, możemy przepłacić za szereg elementów pozornie wyglądających na trwałe, sprawdzone, jednak w praktyce okazujących się stratą pieniędzy.  Z racji szerokiej rozpiętości materiałów i akcesoriów, często zdarza się wybrać rzeczy niesprawdzone w praktyce, czy posiadające cenę nieadekwatną do jakości. Często też nie mamy czasu oglądać setki produktów, porównywać je i kupować w ciemno. Dodatkowo dobrze zaprojektowana kuchnia jest jak solidna inwestycja podnosząca wartość mieszkania.

 • Nietypowe pomieszczenie, które ciężko jest funkcjonalnie zagospodarować.

  Według badań meble zmieniamy średnio co minimum 10 lat. Warto więc wybrać właściwie, dobrze przemyśleć wybór, by nie zrobić sobie krzywdy za własne pieniądze. Łatwo jest nie wykorzystać w pełni możliwości danego pomieszczenia przez co tracimy znaczną część miejsca i nie możemy przechowywać większości rzeczy. Pomieszczenia zaplanowane z brakiem funkcjonalności, to kolejne 15 lat utrudnionej pracy, chodzenia dodatkowych dziesiątek kilometrów i braku dostatecznej ilości miejsca. Jeśli nie zaplanujemy dobrze pomieszczenia, przykładowo: kuchnia zamiast wizytówki domu i jego serca, staje się kłopotem i powodem do złości przez następne kilkanaście lat. Jeśli mamy problem ze zdrowiem, idziemy do lekarza. Jeśli mamy problem z kuchnią ciężką do zaplanowania, również idziemy do specjalisty. Ktoś, kto zaprojektował dużo kuchni, doskonale będzie wiedział jak korzystnie wykorzystać naszą kuchnię w każdym możliwym aspekcie.

 • Problem posiadania nieatrakcyjnej wizualnie, odpychającej kuchni, przez następne kilkanaście lat

  Jeśli kuchnia wygląda nieatrakcyjnie, przestaje być wizytówką domostwa i powodem do dumy. Dręczy Cię problem dobrego wykonania i zaaranżowania kuchni? Każda kuchnia stanowi serce domu, czy też mieszkania. Szczególnie pod względem funkcjonalności i wyglądu. Każdy z nas chce, by osoby odwiedzające nasze domostwo zachwycały się kuchnią, zamiast wytykać jej wady i braki.

 • Poszukiwanie projektanta zapewniającego niepowtarzalny design, funkcjonalność, doradztwo, jakość i solidność wykonania.

  Wymarzone, bliskie sercu pomieszczenie dla każdego z nas jest wyjątkowe. Pragniemy wykonać je w możliwie najlepszy sposób, by uniknąć amatorskich rozwiązań i nietrwałego wykonania. Pragniemy by podobało się nam i bliskim, oraz budziło zachwyt w odwiedzających. Nikt nie chce by była brzydko, nietrwale, niestarannie wykonane. Dlatego jeśli już raz na minimum 10 lat decydujemy się na zmianę wyposażenia, warto to powierzyć profesjonalistom, a zyskamy na każdym etapie.

 • Obawa przed nerwami i stresem związanym z montażem

  Jeśli meble wykonane na wymiar montujemy sami, czy też zlecamy to niewyspecjalizowanej grupie monterskiej, musimy liczyć się z możliwością ewentualnych uszkodzeń, strat pieniężnych i niedopasowania wyposażenia do pomieszczenia.