O nas


Krótko o nas…

 

Jako Studio Dan-Tom specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu wysokiej jakości mebli na zamówienie (od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, dobór AGD, RTV i akcesoriów, realizację, transport, montaż mebli), w których stawiamy na jakość i niepowtarzalny wygląd.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego studia po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Posiadamy tam do obejrzenia ekspozycję stałą naszych wyrobów. Wyposażyliśmy je w różnego rodzaju nowoczesne mechanizmy aby mogliby Państwo porównać jakość i dopasować je do własnych wymogów i potrzeb..

 

Nasze zalety…

 

 • Doświadczenie
  Kilkuletnie doświadczenie w realizowaniu mebli marzeń.
 • Wiedza
  Dopasujemy tam, gdzie inni nie dopasują. Dostarczamy nie tylko towary, lecz wyjątkowe meble z których każda ma duszę i styl jaki kochasz.
 • Projekty
  Nie tworzymy zwykłych mebli lecz wizytówkę Twojego domu w której kochasz przebywasz, piękną, wyjątkową i najwyższej jakości.
 • Relacje
  Pragniemy być Twoimi partnerami w tworzeniu mebli. Oznacza to, że nie tylko profesjonalnie doradzimy na każdym etapie, ale też odradzimy zapewniając uniknięcie błędów.
 
Dlaczego my?
 

1. Niedostępna oferta i doradztwo
Posiadamy dostęp do oferty zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów, także do elementów dostępnych wyłącznie w dystrybucji studyjnej, niedostępnych w sprzedaży internetowej. Doradzimy Ci, pomożemy wybrać każdy z elementów by otrzymać niesamowity efekt, piękny wygląd i by zmieścić się w preferowanym przez Ciebie budżecie.

2. Zamienimy wady Twoich pomieszczeń w zalety
Wszystkie wady Twojego pomieszczenia zamienimy w zalety. Wykonamy najlepszą możliwą wersję Twojego Domu. Udowodnimy, że Twój Dom może wyglądać jak z okładki czasopism o wnętrzach. Dodatkowo będzie w pełni funkcjonalny, a czas spędzony w nim jeszcze większą radością.

3. Imponujący projekt 
Twój dom nabierze wyjątkowego charakteru i stanie się imponującą, piękną wizytówką  przez aranżację od renomowanego projektanta z doświadczeniem.

4. Indywidualne podejście do Ciebie
Poświęcimy każdą wymaganą ilość czasu, by zapewnić Ci Twój Dom marzeń. Projektowane to nasza pasja i z entuzjazmem podchodzimy do każdej realizacji, niezależnie od jej rozmiarów. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy.

5. Styl jaki preferujesz w najlepszym wykonaniu
Dzięki doświadczeniu, wiedzy technicznej i pasji wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu stylowych mebli najwyższej jakości. Dla nas każde pomieszczenie nie ogranicza się jedynie do mebli , a stanowi całość jako spójny i kompletny efekt przemyślanych decyzji w wyborze materiałów, sposobu wykonania i celu zestawienia wszystkich elementów. To właśnie dzięki temu Twoje nowe pomieszczenia zachwycą każdego, a przede wszystkim Ciebie. Bo jesteś dla nas ważny.

Współpraca w 3 krokach …
 

Krok 1: Wyjątkowe projekty, dobór każdego szczegółu aranżacji
Fachowo pobieramy wymiary i szczegóły techniczne pomieszczenia do opracowania projektów. Osobiście przyjeżdżamy do pomieszczenia, by w profesjonalny sposób pobrać wymiary, uwzględniając wszystkie szczegóły techniczne i przyłącza charakterystyczne dla danego pomieszczenia. Przygotujemy projekty Twojego wymarzonego wyposażenia i wycenimy .

Krok 2: Realizacja
Komputerowe wizualizacje to jedno, a końcowy efekt to często coś zupełnie innego. Z nami masz pewność, że Twoje wymarzone pomieszczenie będzie w pełni zgodna z projektem, sprawnie zrealizowana i zamontowana na dogodnych dla Ciebie warunkach.

Krok 3: Współpraca w przyszłości 
Jeśli w przyszłości będziesz chciał dokonać jakichkolwiek zmian, chętnie ich dokonamy. Dla nas współpraca nie kończy się na odbiorze mebli, lecz trwa lata. Większość naszych klientów pochodzi z polecenia i będziemy dumni, jeśli i Ty w przyszłości ponownie skorzystasz z naszych usług, bądź polecisz rodzinie lub znajomym.