Co oferujemy...


Co oferujemy…

 

Wykonujemy pod wymiar:
 • meble kuchenne
  Wierzymy w tworzenie kuchni z duszą, w którym każdy element nawet pozornie nie pasujący do siebie, jako całość tworzy idealną kuchnię z Twoich marzeń. Zaprojektujemy stylową, piękną i wyjątkową kuchnię.
 • meble łazienkowe
  Łazienka jest bardzo wymagającym pomieszczeniem, w którym należy zadbać nie tylko o funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowanych mebli. Meble muszą być kompaktowe, bo większość łazienek w polskich jest mała.
 • garderoby i szafy
  Szafy na wymiar to perfekcyjne i ekonomiczne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni. Dobre rozplanowanie każdej półki i szuflady w szafie pod zabudowę sprawi, że nawet mała garderoba czy wnęka urośnie do rangi precyzyjnie skatalogowanego archiwum rzeczy własnych.
 • przedpokoje
  Przedpokój to bardzo ważne miejsce każdego domu. Jest pierwszym pomieszczeniem do którego zapraszamy naszych gości. Często zastanawiamy się jak go urządzić by był atrakcyjny a jednocześnie wygodny. Zamiast kupować gotowe meble do przedpokoju proponujemy zamówienie mebli które będą nie tylko ze sobą spójne ale także zostaną zaprojektowane na wymiar tzn. wykorzystamy całą użyteczną powierzchnie przedpokoju.
 • meble dziecięce
  Dzieci to prawdziwe żywe srebra – nic dziwnego, że zaprojektowanie odpowiedniego pokoju dla nich potrafi być nie lada wyzwaniem! Powinien on nie tylko budować poczucie bezpieczeństwa, ale być również doskonałą przestrzenią do zabaw i nauki. W zależności od wieku dziecka, warto brać pod uwagę również zdanie naszego podopiecznego – z pewnością będzie zachwycone. Uwielbiamy tworzyć meble dla poszukiwaczy skarbów i księżniczek, ale także dla starszych dzieci i nastolatków.
 • meble wolnostojące
  Nasza oferta nie jest ściśle ograniczona do wielkich projektów, które obejmują zabudowę np. całej ściany czy pomieszczenia. Na wymiar można również wykonać biurko, zarówno tradycyjne, do codziennej pracy jak i biurko komputerowe. Szafka nocna, stolik kawowy, komoda z szufladami – jesteśmy w stanie wszystkie te elementy zaprojektować pod indywidualne zapotrzebowanie i gust. Tak jak w przypadku szaf i innych zabudów, tutaj również istnieje ogromny wybór kolorów płyt i wykończeń oraz zastosowanych mechanizmów i systemów.